PL EN RU
mail info@sagad.pl phone + 48 22 786 42 59

Firma SAGAD powstała w roku 1993 jako firma rodzinna produkująca artykuły gospodarstwa domowego z tworzyw sztucznych.

Jednak tradycje rodzinne w tej dziedzinie sięgają lat 70tych XX wieku, kiedy to Henryk Siech rozpoczął produkcję form wtryskowych dla klientów zewnętrznych. Mając możliwość wytwarzania form wtryskowych, postanowiliśmy robić je także  dla siebie. W konsekwencji   pierwszą produkcję na swoich formach rozpoczął w 1986 roku. W 1992 r. wykonał jako pierwszy w Polsce matrycę na wycieraczkę trawka, która stała się bardzo popularnym artykułem, sprzedawanym na rynku polskim i rynkach zagranicznych. Następnie w roku 1994 wprowadziliśmy na rynek serię tac, talerzyków, salaterek po nazwą „CRISTAL”.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku, od 1998 roku produkujemy serię naczyń wielokrotnego użytku z polipropylenu pod nazwą „WEEKEND”.  Od tego czasu  nasza produkcja rozwija się w kilku kierunkach czego wynikiem są wyroby przedstawione w poszczególnych seriach.

Dziś firma SAGAD jest jednym z wiodących polskich producentów nowoczesnych i estetycznych artykułów dla domu i ogrodu. Nasze wyroby wyróżniają się żywymi kolorami, wyjątkowa funkcjonalnością, oraz jakością. Są łatwe w użyciu. Można je myc w domowych zmywarkach, nadają się do podgrzewania potraw w kuchenkach mikrofalowych zgodnie z oznaczeniami na poszczególnych wyrobach.

Nasze towary wysyłamy do takich krajów jak Niemcy, Rosja, Czechy, Ukraina, Słowacja, Grecja, Turcja, Litwa, Łotwa, Estonia, Węgry, Bułgaria, Kazachstan oraz Tunezji.

Szybki kontakt

tel. 22 786 42 59

e-mail:   zamowienia@sagad.pl

mapa dojazdu

formularz zapytaniowy

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ