PL EN RU
mail info@sagad.pl phone + 48 22 786 42 59

Naczynia plastikowe

Działamy na rynku już od wielu lat, szczycąc się wieloletnim doświadczeniem i fachowym podejściem do każdego zadania. Zajmujemy się produkcją nowoczesnych i estetycznych artykułów dla domu i ogrodu, w tym naczyń plastikowych. Oferowane wyroby odznaczają się żywą kolorystyką, dobrą jakością i funkcjonalnością. Ponadto, są łatwe w użyciu i czyszczeniu. Można je myć w domowej zmywarce lub podgrzewać w kuchence mikrofalowej, zgodnie z oznaczeniem na danym wyrobie.

Naczynia plastikowe

W naszej ofercie znajdują się naczynia plastikowe różnego rodzaju. Na uwagę zasługują głównie:

  • naczynia plastikowe do deserów,
  • naczynia plastikowe do gastronomii,
  • naczynia plastikowe do ogrodu,
  • naczynia plastikowe do przedszkola,
  • naczynia plastikowe na grilla,
  • naczynia plastikowe na imprezę,
  • naczynia plastikowe na piknik,
  • naczynia plastikowe wielokrotnego użytku.

Rozbudowana oferta sprawia, że każdy klient hurtowy znajdzie coś dla siebie. W naszej firmie pracują doświadczeni specjaliści, którzy doskonale znają się na swoich zadaniach, Służymy pomocą na każdym etapie zakupu i zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas kontaktu z firmą. Naczynia plastikowe wielorazowe to produkt, który przyda się w wielu miejscach i w wielu sytuacjach. Przekonaj się już teraz, że dobre jakościowo wyroby wpływają na wygodę i komfort użytkowników.

Naczynia z grubego plastiku

Naczynia z plastiku są wytrzymałe i solidnie wykonane, tak aby nie ulegały zniszczeniom podczas użytkowania. Z naszą pomocą dobierzesz takie wyroby, które spełnią Twoje oczekiwania. Pamiętajmy o tym, że naczynia z tworzywa sztucznego gustownie się zaprezentują i dadzą nam wygodę podczas różnorodnych imprez. Można z nich skorzystać na imprezach plenerowych, rodzinnych, firmowych, czy innych wydarzeniach. Sporym uznaniem cieszą się plastikowe naczynia na desery, które pozwolą zadbać o kubki smakowe uczestników imprezy. Plastikowe talerze na imprezę zniwelują ryzyko zniszczeń i stłuczeń naczyń, jednocześnie dając ogromny komfort i wygodę. W naszej ofercie znajdziesz także naczynia plastikowe do przedszkola, które doskonale spełnią swoją funkcję. W tym przypadku plusem jest solidne wykonanie i najlepsza jakość, co daje gwarancję spełnienia naszych wymogów.

Oferujemy plastikowe naczynia na imprezę, które wyróżniają się barwną kolorystyką i ciekawym designem. Mogą zatem stanowić doskonały dodatek do całej oprawy wesela, będąc jednocześnie dekoracją. Zaletą jest zadbanie o funkcjonalność i praktyczne zastosowanie naczyń plastikowych, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych i zniszczenia. Naczynia z grubego plastiku bez problemu wyczyścimy w zmywarce, co jest kolejnym atutem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której każdy klient hurtowy znajdzie ciekawe rozwiązania. Służymy pomocą podczas zakupu, a zatrudnieni pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Na pierwszym miejscu stawiamy spełnienie oczekiwań każdego klienta. W ofercie znaleźć można efektowne naczynia plastikowe, które cechują się doskonałą jakością

Szybki kontakt

tel. 22 786 42 59

e-mail:   zamowienia@sagad.pl

mapa dojazdu

formularz zapytaniowy

NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ